Majorka

Majorka – wymarzone miejsce na wakacyjny odpoczynek. Przepiękne, piaszczyste plaże, ogromne palmy, piękne widoki, sympatyczni ludzie i przede wszystkim wspaniały klimat tego miejsca zachęca wczasowiczów z każdego zakątka ziemi.

 

Najcudowniejsza wyspa archipelagu Balearów, to wspaniałe miejsce dla każdego. Oprócz pięknej, czystej wody, otaczającej wyspę gdzie miliony urlopowiczów taplają się przy gorącym słońcu Majorki, korzystają z wielu atrakcji wodnych takich, jak: windsurfing, nurkowanie czy motorowe sporty wodne. Ale Majorka to nie tylko plaże i woda, są tam również skaliste góry i pagórki, idealne dla miłośników górskich wycieczek, którzy z pewnością nigdy nie zapomną niesamowitych wrażeń jakie dostarczyła im ta cudowna wyspa. Każdy sam, na swój sposób może odkryć piękno i przyjazny klimat tego miejsca i na pewno nikt nie opuści go niezadowolony.

 

 

Majorka tak, jak zresztą cała Hiszpania to miejsce bardzo przyjazne i urocze. Znajdują się tam liczne puby, restauracje, luby nocne i bary, które dostarczają wielu rozrywek, zarówno młodszej części turystów, jak i tej starszej. Na Majorce nie ma czasu na nudę, znajduje się tam wiele pól golfowych i kortów tenisowych, czemu sprzyja piękna pogoda. Wspaniałe jedzenie, napoje i uprzejma obsługa, sprawiają, że to miejsce staje się idealne pod każdym względem. Wakacje na Majorce to świetna rozrywka dla każdego.

Dodaj komentarz